Bilgisayarınızdan Homepage.com.tr'yi Tamamen Kaldırmak

Hızlı ve Kesin Çözüm: Homepage.com.tr olarak hazırladığımız http://homepage.com.tr ile amacımız; kullanıcılarımızın internet üzerinde sık sık ziyaret ettikleri siteleri farklı kategoriler altında listeleyerek, bu sitelere daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebilmelerini sağlamak ve şık tasarımıyla daha konforlu bir arama motoru deneyimini kullanıcılarımıza yaşatmaktır. Homepage.com.tr'ye destek olmak için sizlerde anasayfalarınızı http://www.homepage.com.tr olarak kullanabilirsiniz. Eğer açılış sayfasını iptal etmek ve istediğiniz zaman bilgisayarınızdan kaldırmak isterseniz aşağıda yer alan rehberimizi uygulamanız yeterlidir.

1. Bilgisayarım/Denetim Masası bölümüne giriniz. Homepage 1.0 programını seçiniz. Kaldır butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan Homepage programını kaldırmayı başlatın.

2. Varsayılan olarak hangi arama motorunun gelmesini istiyorsanız size sunulan menüden seçiniz. Google - Yandex ve Bing arama motorları arasından seçim yapabilirsiniz.

3. Değiştir butonuna tıklayarak işlemi başlatın. Bu adımdan sonra size bir uyarı ekranı çıkacaktır. Onaylamanız durumunda açık olan tüm tarayıcılarınız kapatılacak ve seçtiğiniz varsayılan arama motorunuz yüklenecektir.

4. İşlemin bitiminde bilgisayarınızdan Homepage.com.tr kaldırılmış ve seçmiş olduğunuz varsayılan arama motoru yüklenmiş olacatır.

(Önemli) Chrome kullanıyorsanız Ayarlar->Uzantılar e gidip burada da Homepage veya başka balşangıç sayfaları eklentileri olabilir. Onları da kaldırınız

1. Ayarlar->Uzantılar bölümüne girdiniz. Homepage.com.tr seçiniz. Chrome'dan kaldır butonuna tıklayınız.

2.Kaldırı tıklayınız.

EvetHayır

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?

İletişim Sayfasına Git »

Öneri
1.Yöntem ile Anasayfanız Nasıl Değiştirilir? Tıklayın.
2.Yöntem ile Varsayılan Arama Motoru Nasıl Değiştirilir? Tıklayın.

Teşekkür ederiz. Geri bildiriminiz bizim için değerlidir.